Hodiny TV

Na páteční dvouhodinové TV budeme po celý školní rok střídavě chodit do tělocvičny a do sportovní haly. V případě deště je třeba, aby děti měly na přechod do haly pláštěnky nebo deštníky, v chladném období pak čepice a rukavice.

Ohlášení školního úrazu

Postup při zranění žáka ve škole:

• Ohlášení úrazu:

Žák nahlásí úraz dohledu (učiteli nebo jiné odpovědné osobě ve škole).

• Informování rodičů:

Rodič je informován telefonicky nebo osobně o úrazu.

• Zápis do EduPage a hlášení na sekretariát:

Učitel zapíše úraz do systému EduPage a nahlásí ho na sekretariát školy.

Záznam o úrazu:

Pokud absence žáka v důsledku úrazu trvá déle než dva dny, škola automaticky vystaví záznam o úrazu. V ostatních případech rodiče musí o záznam o úrazu sami požádat, pokud jim ho škola nevystaví automaticky.

Podle vyhlášky MŠMT č. 64/2005 Sb., o evidenci úrazů dětí, žáků a studentů, škola musí vyřídit záznam o úrazu nejpozději do 10 pracovních dnů od okamžiku, kdy se o úrazu dozvěděla.

Pokud rodiče požádají o vystavení záznamu o úrazu, škola má povinnost tento záznam vyhotovit a předat v uvedené lhůtě.

DOD - nemocnice v Jablonec nad Nisou

Dnešní den jsme si užili. Viděli jsme a vyzkoušeli si mnoho zajímavých věcí. Další fotky najdete v odkazu níže.

Logická olympiáda

Organizace Mensa Česko  pořádá 17.ročník soutěže Logická olympiáda, do které můžete zapojit i vašeho prvňáka.

Logicka_olympiada_2024 pro školy0,60MB
Opékání prvňáků 10.9.
  • od 17 do 19 hodin u horní (bílé) školy
  • s sebou: něco na upečení (+pečivo)
  • k dispozici bude pouze káva a čaj
  • program : neformální setkání a hry pro děti
DOD Jablonec nad Nisou 10.9.

DOD NEMOCNICE JABLONEC NAD NISOU

• sraz v 7.15 u školy
  • děti z ranní družiny vyzvedneme
  • odjezd v 7.37
  • program v nemocnici od 9 do 10.30
  • odjezd z Jablonce v 10.56
  • příjezd na Smržovku v 11.13 – společný odchod ke škola a na oběd
  • s sebou: pouze pití a svačinu, pohodlné oblečení
  • jízdné budeme platit z třídního fondu
První školní den

Ahoj námořníci!

Už je to tady. Začíná naše společná plavba.

V pondělí 2. 9. se sejdeme v 8:00 venku před vchodem do šaten (jako při školičce v červnu). Budu tam na vás čekat. S sebou nic nepotřebujete. Společně půjdeme do naší třídy, kde vás přivítají pan starosta a paní ředitelka. Následně půjdete domů. Můžete využít i školní družinu, ale musíte mít přihlášený oběd.

Obědy na 2. září lze přihlásit na  http://www.strava.cz//. Čas výdeje je od 10:30 do 12:00.

V úterý 3.9. si přinesete sáček s přezůvkami, školní tašku a penál, svačinu a pití. Končit budeme v 11.40 a většinu z vás odvedu do školní družiny. Ty, kteří tam chodit nebudou, doprovodím do šatny.